MÖBLER / Bord / Soffbord 13603570
nr 1360 3570
Soffbord
Art Déco. Bordsskiva med intarsia och påliggande glasskiva, Diameter: 70cm. Höjd: 65cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:20:50
16/11 13:45:14
700 kr
16/11 15:40:50